OM SANDGRAV SOLUTIONS

Her kan du læse lidt om holdet bag Sandgrav Solutions

Teamet bag Sandgrav Solutions

Vores team af bogholdere har mange års erfaring med bogholderi. Vi arbejder med digitale værktøjer, og derfor har vi alle en stor og bred teknisk forståelse.

Vi stiller krav til de regnskabsprogrammer og andre systemer vi bruger og har en hel klar forventning til de systemer vi arbejder med og anbefaler. De skal lette vores arbejde, reducere vores timer på bogholderi, de skal give mening og organisere data på en gennemskuelig måde.

Få fat i os her

Vi har ingen fax, men vi er nemme at få fat på digitalt. Klik på knappen herunder for, at få mere tid og overskud i hverdagen.

Vil du have fat i Frederik direkte eller har du specifikke spørgsmål til din bogholder, så scroll lidt længere ned. Skulle det ske at vi ikke tager telefonen, så send en sms eller en mail.

Vi glæder os til, at høre fra dig!

Frederik

Adm. Direktør og CGO

T: 20230639
M: frederik@sandgravsolutions.dk

Mikael

Direktør og COO

T: 20 88 55 66
M: mikael@sandgravsolutions.dk

Elsebet

HR og administration

T: 22 88 80 84
M: elsebet@sandgravsolutions.dk

Debbie

Driftschef - teamleder

T: 28 23 14 73
M: debbie@sandgravsolutions.dk

Tina

Teamleder

T: 61304481
M: tina@sandgravsolutions.dk

Maria

Teamleder

T: 22 70 28 60
M: mariah@sandgravsolutions.dk

Francisco

Revisor

T: 40 92 83 94
M: francisco@sandgravsolutions.dk

Nina

Controller

T: 28 89 54 67
M: nina@sandgravsolutions.dk

Oliver konsulent Sandgrav Solutions

Oliver

Konsulent

T: 27 57 38 02
M: oliver@sandgravsolutions.dk

Mie

Bogholder

T: 20 26 69 15
M: mie@sandgravsolutions.dk

Ana

Bogholder

T: 42 37 38 28
M: ana@sandgravsolutions.dk

Lenette

Bogholder

T: 22 46 39 62
M: lenette@sandgravsolutions.dk

Heidi

Bogholder

T: 40 71 08 02
M:heidi@sandgravsolutions.dk

Jette

Bogholder

T: 22 24 50 70
M: jette@sandgravsolutions.dk

Christina

Bogholder

T: 28 94 28 52
M: christina@sandgravsolutions.dk

Bita

Bogholder

T: 42 73 11 45
M: bita@sandgravsolutions.dk

Hanne

Bogholder

T: 25 34 35 95
M: hanne@sandgravsolutions.dk

Stine

Bogholder

T: 51 36 19 75
M: stine@sandgravsolutions.dk

Maria

Bogholder

T: 31 48 77 40
M: mariap@sandgravsolutions.dk

Mikkel

Bogholder

T: 23 36 19 95
M: mikkel@sandgravsolutions.dk