OM SANDGRAV SOLUTIONS

Her kan du læse lidt om holdet bag Sandgrav Solutions

jofi2r4aouo4nv3qdbTeamet bag Sandgrav Solutions

Vores team af bogholdere har mange års erfaring med bogholderi. Vi arbejder med digitale værktøjer, og derfor har vi alle en stor og bred teknisk forståelse.

Vi stiller krav til de regnskabsprogrammer og andre systemer vi bruger og har en hel klar forventning til de systemer vi arbejder med og anbefaler. De skal lette vores arbejde, reducere vores timer på bogholderi, de skal give mening og organisere data på en gennemskuelig måde.

Få fat i os her

Vi har ingen fax, men vi er nemme at få fat på digitalt. Klik på knappen herunder for, at få mere tid og overskud i hverdagen.

Vil du have fat i Frederik direkte eller har du specifikke spørgsmål til din bogholder, så scroll lidt længere ned. Skulle det ske at vi ikke tager telefonen, så send en sms eller en mail.

Vi glæder os til, at høre fra dig!

Link til fjernsupport (TeamViewer download)

SandgravSolutions 10sep201818364

Frederik

Administr. direktør

T: 20 23 06 39
M: frederik@sandgravsolutions.dk

Mikael

Mikael

Teamleder

T: 20 88 55 66
M: mikael@sandgravsolutions.dk

Elsebeth

Elsebet

HR og administration

T: 22 88 80 84
M: elsebet@sandgravsolutions.dk

Debbie

Debbie

Regnskabskonsulent

T: 28 23 14 73
M: debbie@sandgravsolutions.dk

Maria Teamleder

Maria

Teamleder

T: 22 70 28 60
M: maria@sandgravsolutions.dk

MG 8346JPG

Tina

Regnskabskonsulent

T: 61 30 44 81
M: tina@sandgravsolutions.dk

Francisco

Francisco

Revisor

T: 40 92 83 94
M: francisco@sandgravsolutions.dk

1185518 copy

Nina

Teamleder

T: 28 89 54 67
M: nina@sandgravsolutions.dk

Ana ilic

Ana

Regnskabskonsulent

T: 42 37 38 28
M: ana@sandgravsolutions.dk

Heidi Christoffersen

Heidi

Regnskabskonsulent

T: 40 71 08 02
M:heidi@sandgravsolutions.dk

Chrstina Lyng Garde

Christina

Regnskabskonsulent

T: 28 94 28 52
M: christina@sandgravsolutions.dk

Hanne

Hanne

Regnskabskonsulent

T: 25 34 35 95
M: hanne@sandgravsolutions.dk

1185370Lise

Regnskabskonsulent

T: 27 12 97 31
M: lise@sandgravsolutions.dk

1185246Mia

Regnskabskonsulent

T: 27 82 55 00
M: mia@sandgravsolutions.dk