OM SANDGRAV SOLUTIONS

Her kan du læse lidt om holdet bag Sandgrav Solutions

Teamet bag Sandgrav Solutions

Vores team har mange års erfaring med bogholderi. Vi arbejder med digitale værktøjer, og derfor har vi alle en stor og bred teknisk forståelse.

Vi stiller krav til de systemer vi bruger og har en hel klar forventning til de systemer vi arbejder med og anbefaler. De skal lette vores arbejde, reducere vores timer på bogholderi, de skal give mening og organisere data på en gennemskuelig måde.

Få fat i os her

Vi har ingen fax, men vi er nemme at få fat på digitalt. Klik på knappen herunder for, at få mere tid og overskud i hverdagen.

Vil du have fat i Frederik direkte eller har du specifikke spørgsmål til din bogholder, så scroll lidt længere ned. Skulle det ske at vi ikke tager telefonen, så send en sms eller en mail.

Vi glæder os til, at høre fra dig!

Frederik

Direktør og økonomichef

T: 20230639
M: frederik@sandgravsolutions.dk

Tina

Bogholder

T: 61304481
M: tina@sandgravsolutions.dk

Mie

Bogholder

T: 20 26 69 15
M: mie@sandgravsolutions.dk

Ana

Bogholder

T: 42 37 38 28
M: ana@sandgravsolutions.dk

Elsebet

Bogholder

T: 22 88 80 84
M: elsebet@sandgravsolutions.dk

Lenette

Bogholder

T: 22 46 39 62
M: lenette@sandgravsolutions.dk

Heidi

Bogholder

T: 40 71 08 02
M:heidi@sandgravsolutions.dk

Jette

Bogholder

T: 22 24 50 70
M: jette@sandgravsolutions.dk

Debbie

Driftschef - teamleder

T: 28 23 14 73
M: debbie@sandgravsolutions.dk

Christina

Bogholder

T: 28 94 28 52
M: christina@sandgravsolutions.dk

Michael bogholder

Mikael

Regnskabschef - Teamleder

T: 20885566
M: mikael@sandgravsolutions.dk

Bita bogholder

Bita

Bogholder

T: 42731145
M: bita@sandgravsolutions.dk

Francisco bogholder

Francisco

Revisor

T: 40928394
M: francisco@sandgravsolutions.dk

Nina bogholder

Nina

Controller

T: 28895467
M: nina@sandgravsolutions.dk